Wystartowaliśmy! Było sporo niewiadomych i wiele prób, ale koniec końców udało się! Nasze wirtualne studio rozpoczęło nadawanie. Pierwszym śmiałkiem, który zasiadł na naszej wirtualnej kanapie był Adrian Łapczyński z EpicVR.

Od stycznia tego roku rozpoczęliśmy naszą krucjatę po Polsce. Jak Don Kichot podjęliśmy wyzwanie, aby przybliżyć działalność polskich firm związanych z branżą X-Reality. Udało nam się zrealizować dwa, świetne materiały. Pierwszy z nich zrealizowany został dzięki Pawłowi Górskiemu z Xella Polska, w którym pokazaliśmy Wam genialny kask Trimble XR10 ze zintegrowanymi okularami Hololens 2. Drugi to wycieczka do Wrocławia, gdzie dostaliśmy zaproszenie od Piotra Mężyka do firmy Nomtek. Opowiedzieli o swojej przygodzie z Magic Leap. Ale COVID-19 skutecznie zniwelował kolejne nagrania pomimo wypełnionego kalendarza po brzegi. Ale od czego mamy wirtualną rzeczywistość? EpicVR przetarł szlaki.

EpicVR

Zamiast jechać do Krakowa, ściągnęliśmy Kraków do naszego wirtualnego studia. A w zasadzie wystarczyło zaprosić jedną osobę. Wywiad z Adrianem Łapczyńskim okazał się strzałem w dziesiątkę. Była masa śmiechu i zabawy, ale także spora dawka technologii. O tym wszystkim dowiecie się z wywiadu, na który zapraszamy.

EpicVR – Adrian Łapczyński
Wywiad NA ŻYWO! dla patronów.

Z tego miejsca zapraszamy Was serdecznie na kolejne nagrania, a dla naszych Patronów mamy specjalny bonus! Możliwość uczestniczenia w nagraniu NA ŻYWO! Tak jest! Wywiady realizowane są na popularnej platformie, do której może mieć dostęp praktycznie każdy. Czy jest wymagany sprzęt VR? Oczywiście odbiór takiego uczestnictwa będzie zupełnie inny mając gogle na głowie, ale nie jest to wymagane. Możliwe jest korzystanie z komputera PC. Dzięki temu będziecie pierwsi, a co najciekawsze będziecie mieli możliwość zadawania pytań naszym gościom.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Patronem, a chciałbyś zasiąść na widowni naszego wirtualnego studia, to zapraszamy do wsparcia nas na naszym profilu Patronite!