Postanowiliśmy stworzyć krótkie demo, które może posłużyć za przykład jak w najbliższej przyszłości może wyglądać prezentacja najnowszych modeli samochodów. Aplikacja pozwala na prezentacje modelu w dowolnym miejscu, przed blokiem czy na własnej posesji.

Kolejnym ważnym elementem jest interakcja. Aplikacja pozwala na sterowanie samochodem podobnie jak w przypadku dziecięcych zabawek, co daje frajdę nie tylko tym dużym, ale także najmłodszym. Interakcja może obejmować takie elementy jak zmiana kolorystyki nadwozia, kół, elementy wykończenia i wiele innych. Praktycznie limit możliwości stanowi jedynie obszerność wyposażenia danego modelu. Plusem tego jest fakt, że samochody, które oglądamy u dilera są udostępniane w określonej wersji, rzadko zdarza się, że dysponuje On na miejscu wszystkimi wersjami. W naszej aplikacji mamy możliwość obejrzenia wszystkich wersji w jakich występuje.

Kto by nie chciał pochwalić się zdjęciem swojego garażu przed, którym stoi najnowszy model wybranego samochodu.

Dosyć istotną funkcjonalnością jest prezentacja modelu, który dopiero wchodzi na rynek. Bez potrzeby oczekiwania na dostarczenie pierwszych egzemplarzy. Diler może poprzez aplikacje dać możliwość obejrzenia, niemalże na żywo, w jaki sposób prezentuje się model, wraz z pełną interakcją.

 

Branża motoryzacyjna to świat gdzie technologia stawiana jest absolutnie na pierwszym miejscu. To właśnie tam trafiają nowinki technologiczne wprost ze świata wyścigowego, który stanowi arenę testową. W ten sposób pod maski naszych samochodów trafiają nowinki tj. systemy odzyskiwania energii, czy materiały konstrukcyjne. Nie ma tam miejsca na chwilę oddechu bo konkurencja jest olbrzymia, a rozwój technologiczny pędzi niczym Shinkansen w Japonii. Swoje trzy grosze dorzuca branża gamingowa, która daje możliwość ścigania się najnowszymi modelami samochodów, (często będących jeszcze prototypami) nieosiągalnych dla przeciętnego zjadacza chleba. Branża zaczyna dostrzegać także olbrzymi potencjał w technologiach AR i VR.

Aplikacja może być wykorzystywana jako narzędzie promocyjne i marketingowe, producenta bądź dilera, ale także jako dostępna dla dowolnego użytkownika poprzez Google Play bądź AppStore. Decyzje pozostawiamy Tobie.

Zasada marketingu mówi:
“Lepiej być pierwszym niż lepszym”A więc skontaktuj się z nami
My też to tworzymy