Kto by pomyślał, że takie czasy nastaną. Pozamykano nas w domach i jedyne co pozostaje to okno na świat w postaci ekranu komputera czy telefonu. W przypadku naszego serwisu można by rzec, że nie zmienia się nic. Niestety nic bardziej mylnego.

YesEyeSee to niemalże pół tysiąca publikacji przez okres 2 lat. To właśnie 2 lata temu rozpoczęło się budowanie marki, która dzisiaj staje się symbolem polskiej sceny X-Reality. Nie ukrywam lekko nie było, ale świadomość pomocy jaką stanowią nasze artykuły buduje i zmusza do dalszego działania i rozwoju.

Z częścią z Was mieliśmy przyjemność widywać się na eventach, targach i szkoleniach. To właśnie od Was otrzymywaliśmy największe wsparcie oraz wskazówki i sugestie czego najbardziej oczekujecie od naszych publikacji. Sytuacja jednak uległa zmianie. Nasze plany otwierania się na świat z naszą wiedzą i energią zostały mocno pokrzyżowane. I tak o to pozostał nam szklany ekran, 101 klawiszy i sporo kurzącego się sprzętu. Ale przecież nie będziemy siedzieć z założonymi rękami.

Ale żebyśmy sprostali Waszym oczekiwaniom i nasze plany nie minęły się z nimi w odległości kosmicznej, mamy dla Was propozycje. Dajcie nam znać co Was najbardziej interesuje i na czym chcielibyście się skupić. Poniżej przygotowaliśmy krótką ankietę i na jej podstawie zbudujemy plan. Nie wykluczone, że będą brane także pod uwagę indywidualne problemy. Ale takie proponujemy zgłaszać przez nasz formularz kontaktowy. Chyba nie byłbym w stanie skonstruować ankiety ze wszystkimi, możliwymi problemami z jakimi można się spotkać w technologii XR.

Ankieta jest jednorazowego wyboru po to, aby jak najprecyzyjniej określić Wasze oczekiwania. Ale w każdym punkcie na końcu macie opcję “hardkor”, czyli biorę wszystko. Nie krępujcie się jej używać. Zatem do dzieła.

Wyślij


Aha, zapomniałem o najważniejszym. Otwarte webinary organizowane przez nas są DARMOWE! Zapewne nie zabraknie też wersji płatnych ale te już będą dedykowane określonej grupie i tematyce.

A więc: