Nie lubimy stać w miejscu i nie możemy stać w miejscu. Jeszcze w tym roku startujemy z kompletnie nowym projektem, który będziecie mogli śledzić na naszej stronie, jak i naszym kanale YouTube. Mogę jedynie zdradzić, że będziemy odkrywać polską scenę XR. Ale więcej nie powiem. Dzisiaj natomiast jest ważny dzień dla Nas bo właśnie wystartowaliśmy w serwisie Patronite.

YesEyeSee w obecnym kształcie działa od sierpnia 2018 roku. Jednak już dużo wcześniej pisaliśmy krótkie artykuły na temat nowości na rynku X-Reality. W tym czasie napisaliśmy dla Was niemalże 300 publikacji. Możemy nieśmiało powiedzieć, że jesteśmy jedynym, polskojęzycznym serwisem, który na bieżąco publikuje wszystko co wiąże się z technologiami rozszerzonej, wirtualnej i mieszanej rzeczywistości. I wiecie co Wam powiemy. To dopiero początek.

Udało Nam się stworzyć typowy Roadmap naszego rozwoju. I okazało się, że trochę tego uzbieraliśmy i konsekwentnie realizujemy każdy z punktów. Jednak stanęliśmy przed poważną decyzją. Codzienne redagowanie tekstów, wyszukiwanie informacji, newsletter i opieka nad serwisem wymaga dużego zaangażowania czasowego oraz finansowego. Do tej pory udaje nam się połączyć prowadzenie serwisu, który nie ukrywajmy, jest inicjatywą non-profit, z życiem zawodowym. Jednak aby zacząć rozwijać idee jaka stoi za YesEyeSee musieliśmy podjąć decyzję o 100% zaangażowaniu. A to już poważna deklaracja. I tak postanowiliśmy pojawić się na serwisie Patronite.

Czym jest Patronite

Patronite to inicjatywa dosyć młoda, jednak działająca na rynku od niemalże 4 lat. Jest to serwis łączący autorów z osobami, którzy chcą wspierać ich pasje. Cała idea polega na regularnym wspieraniu autorów miesięcznymi kwotami dzięki, którym autorzy realizują określone cele i plany. Jednak nic za darmo. Każdy patron zostaje obdarowany przez autora różnymi benefitami, uzależnionymi od kwoty wsparcia.

yeseyesee-patronite-list
YesEyeSee na Patronite

A jakie to benefity? m.in. gadżety, warsztaty, spotkania… i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na profil YesEyeSee, a znajdziecie tam wszystkie informacje na nasz temat, nasze cele na najbliższy czas oraz w jaki sposób możecie wspierać naszą inicjatywę. Znajdziecie tam także informacje na jakie benefity możecie liczyć. A nie ukrywamy, że jest ich naprawdę sporo.

Dlaczego Patronite?

Ze względu na przejrzystość działania. W porównaniu z platformami crowdfoundingowymi, Patronite oferuje transparentny system pomocy ofiarodawców i dosyć jasny sposób realizacji celów przez autorów. Nie mamy tutaj do czynienia z pompowaniem balonu finansowego który albo się uda wypełnić albo nie. W przypadku jego napełnienia następuje proces twórczy autora gdzie realizuje obiecany cel… dobrze lub źle. W Patronite liczy się każdy “okruch” i każda drobina pomocy jest już wynagradzana. Osoby angażujące się w dany projekt mogą otrzymać benefity już na najniższym etapie. To sprawia, że zwiększa się samo zaangażowanie jednej i drugiej strony w realizację celu. A nam przede wszystkim o to chodzi.

Jeśli przeczytaliście nasze cele, które znajdują się na profilu YesEyeSee to już pewnie wiecie co czeka na Was w najbliższych tygodniach. Dla nas to kompletnie nowy rozdział i zupełnie nowe obszary. Ale nie boimy się, bo to co robimy, robimy z pasją.

wsparcie_patronite