VRDays Europe to absolutny “must be” dla wszystkich którzy zaangażowani są w rozwój technologii VR i AR. W tym roku, paradoksalnie, wszystko odbędzie się w technologii, którą impreza promuje, czyli wirtualnie.

VRDays Europe będzie gospodarzem swojego pierwszego, wirtualnego festiwalu w listopadzie, gromadząc profesjonalistów z branży i fanów XR przez trzy dni. Dla zainteresowanych, organizatorzy ogłosili już pierwszą listę prelegentów, którzy wezmą udział w tym cyfrowym wydarzeniu.

Podobnie jak w poprzednich latach, VRDays Europe przyciąga jednych z najbardziej znanych zwolenników i orędowników technologii VR i AR. Gwiazdami programu będą Alvin Wang Graylin, prezes firmy HTC w Chinach, który jest także wiceprzewodniczącym stowarzyszenia Virtual Reality Venture Capital Alliance; Dyrektor XR Research w Unity, Timoni West i Jeremy Bailenson, profesor komunikacji na Uniwersytecie Stanforda.

Na liście prelegentów znajdziemy także:

Impreza hybrydowa

Wszyscy prelegenci będą występować na scenie od 4 listopada, ale 200 osób będzie miało możliwość obejrzenia tego wydarzenia osobiście. Za 239 euro możecie nabyć bilet wstępu, który da Wam przepustkę na wszystkie 3 dni osobistego udziału.

VRDays Europe dotykać będzie praktycznie każdej dziedziny i branży. Możecie spodziewać się sesji o grach, ochronie zdrowia, lecznictwie, szkoleniach, 5G, AI, trendów w branżach automotive i AEC. Więc jeśli chcecie wziąć udział w tym jednym z największych eventów XR, rezerwujcie sobie w kalendarzy 3 dni, 4, 5 i 6 listopada. I nie zapomnijcie o biletach.