I nie mówię tutaj o bicie informacji, a o bicie muzycznym. Tak, Elon Musk to nie tylko wizjoner, filantrop i miliarder. Jak się okazuje ma też duszę artysty. A chce to wykorzystać Jaroslav Beck z Beat Games.

Czy nie macie wrażenia, że założyciel Tesla, Elon “Wielki” to człowiek, który czegokolwiek się nie dotknie zamienia w złoto? Pytanie na ile jego talent ma na to wpływ, a na ile samo nazwisko i zasobność portfela. W zeszłym tygodniu stał się on grubszy o bagatela $2,5 miliarda dolarów. I możliwe, że z tego powodu, w przypływie dobrego nastroju Elon postanowił nagrać swój własny kawałek. I wiecie co Wam powiem? Naprawdę nie jest zły.

‘Don’t Doubt ur Vibe’ to debiutancki utwór Elona, który kto wie, może zamieni się kiedyś w platynowego singla (moc Muska nie zna granic). Zaraz po wrzuceniu utworu na serwis Soundcloud, Elon rozpromował go poprzez serwis Twitter. Nie trudno się było spodziewać reakcji. Utwór trafił do ponad 30 mln “followersów”. A jednym z nich jest Jaroslav Beck, założyciel studia Beat Games. Długo nie czekaliśmy na jego reakcję:.

Jak myślicie? Uda się ta sztuka? Utwór zyskuje na popularności bo ma już ponad 2 miliony odsłon. I trzeba przyznać wpada w ucho. Jest jeden haczyk.

Elon ≠ Mark

Studio Beat Games należy od 2019 roku do Facebook’a. Mark Zuckenberg trzyma wszystko w swoich rekach. Jeśli jednak nie śledzicie historii Marka i Elona to przypomnę, że panowie nie pałają do siebie sympatią. W marcu 2018 roku Musk usunął konta firmowe Tesli oraz SpaceX. Przyczyna?

Jak twierdzi Elon

It’s not a political statement and I didn’t do this because someone dared me to do it. Just don’t like Facebook. Gives me the willies. Sorry.

Elon Musk

Z pewnością giganci technologiczny potrafią przerażać swoimi możliwościami ale czy aż do tego stopnia aby właściciel “molocha” jakim jest Tesla, mógł się czegoś obawiać? Pasuje tutaj trochę powiedzenie “przyganiał kocioł garnkowi”. Ale to już Wam pozostawię do dalszej oceny.

Tymczasem będziemy czekać na informację czy utwór trafi do gry.