Facebook dalej kontynuuje swój Game Developers Showcase czyli mini-GDC online. Wczoraj ogłosili sporo nowości dla Oculus Rift/S oraz Quest. Ale najważniejsza z nich to świetny update gry Pistol Whip

Jeśli jesteście fanami serii Mad Max, a tym bardziej ostatniej odsłony w reżyserii George’a Millera koniecznie musicie w to zagrać, a nawet jeśli nie, to też polecamy. Pistol Whip to idealna rozrywka po ciężkim dniu pracy. Połączenie strzelnicy ze świetnymi bitami. A teraz dostajemy soczystą aktualizację.

Studio Cloudhead Games odpowiedzialne za tą grę postanowiło wrzucić nas w świat post-apokaliptyczny. Rozpoczyna się delikatnie aby po czasie zalać nas kulami wystrzeliwanymi przez naszych przeciwników. A wszystko to w otoczeniu niesamowitej scenerii z obłędną ścieżką muzyczną. Dookoła wszechobecna pustynia gdzieniegdzie przecinana przez dziwne pojazdy zmontowane z resztek tego co pozostało po wojnie nuklearnej. Ale to nie wszystko.

Padlinożerca

Dodatek Full Throttle udostępnia dwa nowe tryby: Scavenger i One-and-Done. Pierwszy z nich zwiększa trudność, zmuszając do walki z wrogami w celu przeładowania. One-and-Done upraszcza nam trochę zadanie. Nasi przeciwnicy nie posiadają żadnej ochrony. Czyli wystarczy jeden strzał aby padli na łopatki. Dodatkowo mamy do dyspozycji nową linie broni: Tac-Ops.

Jak dodaje studio została wprowadzona modyfikacja synchronizacji dźwięku. Ponoć spływały do nich informacje o problemach wynikających z braku “rytmu” w grze. Dodatkowo zaimplementowano sporo ulepszeń, które mają wpływać na dalsze aktualizacje. A tych ma nie zabraknąć. Studio przyznaje, że w planach mają comiesięczne aktualizacje. Wygląda na to, że zostaniemy zasypani nowościami

Czy rośnie nam konkurencja dla Beat Saber? Czesi rozhuśtali rynek gier VR i gier muzycznych. Cloudhead przejmuje pałeczkę i robi to wyśmienicie. Oby więcej takich produkcji.