Jeśli macie cokolwiek wspólnego z szeroko rozumianą inżynierią i projektowaniem to wraz z firmą PROCAD zapraszamy już na III edycję Inventors Day 2020.

Inventors Day to coroczna impreza organizowana przez firmę PROCAD. Jest to arena, na której spotykają się projektanci, konstruktorzy, technolodzy, inżynierowie oraz managerowie i właściciele firm projektowych.

źródło: Procad

Celem imprezy jest pokazywanie rozwiązań oraz narzędzi firmy Autodesk wspierających projektowanie. W tym roku będziecie mięli okazje uczestniczyć w 18 prelekcjach odbywających się w 3 salach konferencyjnych. Poza prelekcjami będzie także możliwość odbycia bezpośrednich konsultacji z inżynierami.

YesEyeSee także będzie miało swój blok. Przedstawimy podstawy wykorzystania technologii rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości w inżynierii oraz projektowaniu. Pokarzemy ciekawe rozwiązania oraz podpowiemy od czego tak naprawdę zacząć. Oczywiście poza naszą prelekcją będziemy dostępni przez całą imprezę. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z ogólną technologią XR i jej wykorzystaniem możemy porozmawiać wspólnie przy kawie.

Co jeszcze Was czeka:

  • Najnowsze rozwiązania CAD/CAM/CAE, które usprawnią procesy projektowe i produkcyjne
  • Interesujące technologie: skanowanie 3D, VR, AR, MR, druk 3D
  • Konsultacje techniczne ze specjalistami Autodesk
  • Wymiana doświadczeń w gronie polskich projektantów i inżynierów

W tym roku impreza odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach:

  • 5 luty 2020, Wrocław, Novotel Wrocław Centrum
  • 6 luty 2020, Katowice, Vienna House Katowice

Uczestnictwo jest darmowe i możecie zapisać się tutaj.

wsparcie_patronite