Od jakiegoś czasu możemy zauważyć w Polsce, coraz większe zainteresowanie rozrywką jaką stają się salony VR. Praktycznie we wszystkich większych miastach jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grach VR oraz spędzenia czasu ze znajomymi w wirtualnej rzeczywistości.

Oferta jaką posiadają salony VR jest dzisiaj naprawdę szeroka. Od najprostszych gogli GearVR, po całe stanowiska VR wyposażone w bieżnie czy zestawy fotel+kierownica+headset. Jakby tego było mało, istnieje już w Polsce pierwsza arena VR, która oferuje jedną z najciekawszych form rozrywki.

Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę i zwiększyć zainteresowanie tego typu rozrywką, pragniemy na łamach serwisu YesEyeSee, uruchomić mapę Polski Salonów VR. Dzięki niej będziecie mogli znaleźć salon, który będzie spełniał wasze oczekiwania. Będziemy chcieli prezentować tam informację o samym lokalu, sprzęcie jaki posiadają, bazie gier oraz innych formach rozrywki jakie te salony oferują. Celem jest skonstruowanie centralnej bazy wiedzy i informacji o tego typu obiektach, w naszym pięknym kraju. Kto wie? W przyszłości może nawet możliwe będzie zorganizowanie międzysalonowych bitew i narodowego rankingu Top 10, graczy salonowych 🙂

mapa
dane przykładowe

Wierzymy, że projekt się powiedzie. Trzymajcie kciuki bo nie tylko od nas to zależy. Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły czy najzwyczajniej chcecie wyrazić swoją opinię… śmiało, piszcie w komentarzu.