No nie mogło być inaczej! Na co dzień zajmujemy się propagowaniem technologii XR więc i biuro musi być mocno z nią związane. Czy warto wydawać miliony na budowę biura w realu? My udowodnimy, że nie.

Wiele czasu zajęło nam podjęcie decyzji o wyborze platformy, z której będziemy mogli skorzystać. Zależało nam, aby była ona jak najbardziej uniwersalna. Nie chcemy stawiać ograniczeń naszym gościom i klientom (tak, będziemy ich mieli ale o tym za moment). Tym samym postawiliśmy na jedną z najbardziej popularnych platform społecznościowych wirtualnej rzeczywistości, VRChat. Dlaczego?

Nie tylko VR

Platforma VRChat dostępna jest praktycznie na każdy, dostępny sprzęt VR (poza Oculus Go – no niestety, nie zadowolimy wszystkich). Ale to co dla nas najważniejsze to fakt, że nie musicie wcale go posiadać. Wystarczy sama aplikacja, którą instalujecie na swoich komputerach PC! I to jest dla nas najważniejsze. Na chwilę obecną nasze biuro nie jest dostępne publicznie co się oczywiście w najbliższym czasie zmieni. Ale jeśli macie ochotę na jego zwiedzanie wystarczy skontaktować się z nami i tym samym oprowadzimy Was po nim.

Wywiady, eventy, spotkania

Wszystko to powstało z zamiarem nagrywania naszych wywiadów z gośćmi, których zapraszamy. Szukaliśmy ciekawej przestrzeni, którą można dowolnie aranżować. Pomysł ewoluował do rozmiarów biurowca. I dobrze, bo jak się okazało daje nam to jeszcze większe możliwości.

Przestrzeń jaką oferujemy może być wykorzystana na dowolny event, imprezę czy pokaz. Już dzisiaj możecie w naszym patio podziwiać model Bugatti Chiron’a. Tym samym zapraszamy wszystkich tych, którzy:

  • chcą zaprezentować swój produkt w przestrzeni wirtualnej
  • zorganizować spotkanie w ciekawie zaaranżowanej przestrzeni
  • zajmują się aranżacją przestrzeni i chcą najzwyczajniej się zareklamować

O naszych imprezach dowiecie się na naszych kanałach społecznościowych oraz tutaj.